Vyzkoušejte nás! Nabízíme služby pro veřejnost i firmy.

Služby pro veřejnost

Naše služby poskytujeme jak firmám, tak široké veřejnosti. Pereme, mandlujeme, žehlíme veškeré domácí oděvy. Na naší speciální žehlicí panně zn. Tubie® snadno vypneme veškeré tvarové prádlo: košile, trička, polokošile, bundy, halenky, sukně, kalhoty. Tubie® oblečení jemně nafoukne a teplým vzduchem vyrovná. My pak jen dožehlíme manžety a límečky, pokud je to potřeba. Vyrovnáme tak i sportovní oblečení, které se jinak žehlit nesmí nebo velmi jemné materiály, jako je hedvábí či umělé tkaniny.

Naše denní kapacita je 250 kg prádla. Každé zakázce se pečlivě věnujeme protože krédem Duhové prádelny je kvalitně odvedená práce za dostupnou cenu, osobní a přátelský přístup k zákazníkům.

Soukromým osobám nabízíme naši zákaznickou kartičku s možností slevy.

Služby pro firmy

Mezi naše zákazníky patří soukromé osoby i firmy (restaurace, penziony, menší hotely, hostely, mateřské školky, wellness, domovy seniorů aj.).

Speciálně pro firmy nabízíme možnost náhradního plnění. Duhová prádelna zaměstnává více než 50 % lidí se zdravotním znevýhodněním, poskytuje tedy náhradní plnění. Odběrem služeb Duhové prádelny a mandlu vám umožníme splnit podmínku zaměstnávání osob se zdravotním postižením, kterou pro firmy nad 25 zaměstnanců stanovuje zákon č. 435/2004 Sb. § 81.

Pro firemní zákazníky nabízíme i svoz a rozvoz zakázek.

Související odkazy


Naše pracovnice schované za kopami prádla


Naše pračky čekají na Vaše prádlo